Články, návody, jak prodávat.

Shrnutí toho nejpodstatnějšího, co se událo na poli digitálních tržišť a prodejních kanálů nejen v České republice.
Zjistěte, jak projít inventurou, aniž byste tím negativně ovlivnili spokojenost zákazníků s kvůli poznímu doručení zboží. Předejdete tak sníženému hodnocení na populárních marketplaces a dalších prodejních kanálech.
Sezóna vánočních nákupů je tady. Přinášíme vám průvodce, jak využít Kaufland Global Marketplace ke zvýšení svých prodejů. Od struktury produktových údajů po reklamy na sponzorované produkty – získejte výhodu pro váš online obchod!
Prodávejte přes online tržiště, ať už máte e-shop, kamennou prodejnu nebo teprve začínáte nabízet vlastní zboží.
Máte e-shop a chcete expandovat třeba do Maďarska nebo do Rumunska? Marketplace eMAG patří mezi nejlepší online značku v regionu.
Chcete expandovat s jedním z nejpopulárnějších marketplaces v Evropě? Zjistěte, jak prodávat na Allegru v několika krocích.
Chcete expandovat a zároveň zvýšit viditelnost svých produktů na českém e-commerce trhu? Zjistěte, jak prodávat přes Allegro.cz.
Chcete prodávat s Kauflandem nejen v Německu? Využijte možnosti být na jednom z nejrychleji rostoucích marketplaces v Evropě.
Co všechno byste měli zvážit, než se pustíte do prodeje na Amazonu? První kroky od prodejního plánu až po nastavení prodejního účtu.
Chcete využívat nástrojů největšího českého e-shopu? Podívejte se, jak se zaregistrovat a dostat zboží k až 5 milionům zákazníků Alzy.
Chcete se zapojit do Heureka Marketplace a dostat své zboží k novým zákazníkům? V následujících 5 krocích vám ukážeme, jak na to.
Co by měl mít každý prodejce v pořádku před vstupem marketplace? Ukážeme vám, na co se zaměřit hned na začátku.
Evropská unie tvoří třetí největší e-commerce trh na světě. V boji o největší počet návštěvníků přitom na území kontinentální Evropy vedou stejně jako v USA a Velké Británii globální marketplaces Amazon a eBay. Vedle …
Nižší vstupní náklady nebo šance proniknout na mezinárodní trh. Zjistěte, proč je marketplace budoucností e-commerce a jaké má výhody a nevýhody.
Amazon, eBay nebo Allegro. Ať už jste na ně narazili v roli prodejce či kupujícího, marketplaces neboli online tržiště pro vás zřejmě nebudou úplnou novinkou. Jejich popularita roste společně s očekáváním zákazníků, kteří kladou …

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow