Marketplaces

Marketplace neboli online tržiště se stává čím dál populárnějším obchodním modelem ve světě e-commerce. Proč?

Protože zákazníkům nabízí největší výběr zboží na jednom místě se zárukou rychlého a bezpečného nákupu. A prodejcům zase umožňuje propagovat produkty s nižší investicí, zasáhnout tisíce nových zájemců a obratem navýšit své tržby.

Na této platformě najdete všechny důležité informace o předních online tržištích, na kterých můžete sami začít kdykoliv prodávat. Dozvíte se tu o vývoji v této oblasti, nejdůležitějších číslech a posledních novinkách.

marketplaces_allegro_1920x1080

Allegro

Allegro je největší a nejdůvěryhodnější e-commerce platformou v Polsku. Na začátku fungovalo jako aukční web, postupně se však vyvinulo také v populární marketplace a nyní nabízí produkty od více než 135 tisíc prodejců. Říká se mu polský Amazon a ve svém regionu nemá konkurenci – zákazníci ho vnímají jako nejdůvěryhodnější značku široko daleko.

marketplaces_alza-trade_1920x1080

Alza Trade

Největší český e-shop spustil svůj marketplace v roce 2021. Díky mnohaletým zkušenostem této značky s prodejem v e-commerce se téměř okamžitě stal technologicky nejvyspělejším a největším online tržištěm v České republice s více než půl milionem produktů. Čím je tak unikátní?

marketplaces_amazon_1920x1080

Amazon

The Everything Store neboli obchod se vším. Tak se celosvětově přezdívá největší online prodejní platformě a jedné z pěti nejvlivnějších technologických společností Amazon. Pro evropské prodejce je první platformou, přes kterou se často snaží expandovat do zahraničí. Proč? Jednoduše proto, že jde o první místo, kde zákazníci hledají zboží.

marketplaces_emag_1920x1080

eMAG

Rumunsko, Maďarsko a Bulharsko. Jestliže zatím nemáte v plánu expandovat do zemí jihovýchodní Evropy, eMAG vás možná přiměje změnit názor. Patří totiž mezi jedno z největších online tržišť v regionu a prodejcům nabízí příležitost oslovit až 8 milionů potenciálních zákazníků.

marketplaces_heureka-marketplace_1920x1080

Heureka Marketplace

Jeden z největších nákupních portálů a srovnávačů cen, který se ve střední a jihovýchodní Evropě těší vysoké důvěryhodnosti. Měsíčně ho napříč regionem využije přes 23 milionů uživatelů a jako marketplace funguje už od roku 2012. Prodejcům nabízí propracovaný balíček služeb a pomůže vám i s budováním silného brandu. Proč byste na něm neměli chybět?

marketplaces_joom_1920x1080

Joom

Pokud vás zajímá Amazon, neměl by ani Joom ujít vaší pozornosti. Jde o vlivné globální tržiště, které dokáže zákazníkům od USA, Evropy až po Asii nabídnout vysoce personalizovaný zážitek z nakupování. Jeho mobilní aplikaci využívá přes 28 milionů aktivních uživatelů, kteří sem míří za skvělými cenami i jinde nedostupným zbožím.

marketplaces_kaufland-global-marketplace_1920x1080

Kaufland Global Marketplace

Jedna registrace a přístup ke třem trhům. V Německu je Kaufland Global Marketplace již úspěšně zajetým online tržištěm. Nyní svou působnost rozšiřuje ještě dál. Buďte mezi prvními, kdo osloví jeho zákazníky v Česku a na Slovensku.

marketplaces_mall-partner_1920x1080

MALL Partner

MALL Marketplace patří mezi první marketplaces v České republice a na Slovensku. V současnosti působí hned v 5 evropských zemích a nabízí své služby 130 milionům obyvatel ve střední a východní Evropě. Ti si na něm můžou vybírat produkty z více než tří tisíc e-shopů.

marketplaces_memark_1920x1080

MeMark

Jednoduchá registrace a žádné poplatky za prokliky na vaše zboží. MeMark je český marketplace, který kopíruje úspěšné modely světových online tržišť. Pokud s online prodejem zatím nemáte mnoho zkušeností a chcete nastartovat své podnikání, MeMark je ideálním místem, kde se všemu naučit.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow