Kaufland Global Marketplace

marketplaces_kaufland-global-marketplace_1920x1080

V roce 2021 se stal Kaufland poprvé online tržištěm. Za jeden rok vyrostl o neuvěřitelných 92% a nyní se chystá přesáhnout hranice domácího Německa a vydává se také do Čech a Slovenska. Chcete na něj být připraveni? 

Základní informace o marketplace
Proč prodávat na Kaufland
Nejčastější dotazy - FAQ's

Základní informace o Kaufland Global Marketplace

Kde

Německo, Slovensko a Česko

Co

Vše na co si vzpomenete

Prodejci

10 000

Produkty

40 000 000 nepotravinových položek

Kategorie

5 000

Návštěvy

32 000 000 měsíčně

Cena

39,95/49,90 € měsíčně + provize z prodeje

Provize

7 - 16% z plné ceny uskutečněné objednávky vč. DPH

Napojení

API, CSV, Manuální

Lokalizace

Německá, Anglická, Česká, Slovenská a Čínská

Proč vyzkoušet Kaufland Global Marketplace?

Nepropásněte příležitost a začněte prodávat na Kaufland.de ještě dnes a jakmile se otevře pro Český a Slovenský trh, tak už nebudete muset řešit registraci. Navíc při registraci do konce roku 2022 získáte zdarma 30.000 Kč na propagaci svých produktů a prvních 6 měsíců nebudete platit žádné provize.

Kaufland vám nabízí možnost optimalizovat výkon vašeho e-shopu v kombinaci se sníženými náklady. V Německu patří mezi nejrychleji rostoucí tržiště a stojí za ním dlouhá historie kamenných prodejen, které jsou součástí skupiny Schwarz-Gruppe. V Česku patří značka Kaufland mezi jedničky v maloobchodním sektoru a silnou pozici má i na Slovensku.

Silný brand známý napříč všemi věkovými skupinami. Každý ví co je Kaufland.

Spolupráce s partnery při zlepšování výkonu vašeho prodeje.

Česká/Slovenská lokalizace podpora a nápověda je také v CZ a SK.

Funkční možnosti propagace produktů pomocí PPC kampaní.

Jedna registrace stačí pro prodej do všech podporovaných zemí.

Výhodná nabídka pro prodejce, kteří se zaregistrují do konce roku 2022.

Často kladené dotazy (FAQ's)

Čím více možností, tím více otázek. Odpovězme si na ty nejčastější! Další informace můžete najít také ve Slovníku pojmů.

Jaké jsou provize a poplatky?
Provize se pohybují mezi 7 % až 16 % pro všechny marketplaces značky Kaufland v závislosti na kategorii produktu. Základní měsíční poplatek činí 39,95€, v přepočtu přibližně 950 Kč, nebo 40,90€, což je téměř 990 Kč.

První částka je za základní poplatek a zahrnuje možnost nahrát neomezené množství produktů, využívat nástrojů multikanálového marketingu, zpracování plateb tržištěm a osobní podporu a zákaznický servis. Kromě toho si také lze za dodatečný příplatek přidat ke svým produktům odkaz na váš vlastní e-shop. Druhá částka je vyšší, protože vám k tomu vytvoří také vlastní odkaz na váš e-shop.
Pokud chci prodávat na Kaufland.de, Kaufland.sk i na Kaufland.cz, musím platit měsíční poplatek dvakrát?
Ne, nemusíte! Měsíční poplatek 39,95 / 49,90 € se platí jen jednou a dává vám přístup ke všem prodejním kanálům.
Jaké náležitosti musím splnit, abych mohl prodávat v Německu?
Pro prodej do Německa je potřeba zaregistrovat se k LUCID, což je jednoduše řečeno systém pro daň na obaly. Je třeba mít německé DIČ, a pokud ho nemáte, musíte si vyřídit OSS neboli One Stop Shop systém, který značně ulehčuje zdanění pro obchod mezi zeměmi EU.

Zároveň je potřeba spolupracovat s tzv. garantem neboli partnerem, který vás provede povinnostmi ohledně licencování (například Lizenzero) a recyklace obalů (Interseroh). Zbytek je již podobný jako při tuzemském prodeji.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow