eMAG Marketplace

marketplaces_emag_1920x1080

eMAG je největším marketplace na území Rumunska, Bulharska a Maďarska. Mobilní aplikaci eMag používá aktivně přes 4,5 milionů zákazníků a pokrývá tak velký a rychle rostoucí trh.

Základní informace o marketplace
Proč prodávat na eMAG
Nejčastější dotazy - FAQ's

Základní informace o eMAG Marketplace

Kde

Rumunsko, Bulharsko, Maďarsko

Co

Vše na co si vzpomenete

Prodejci

36 000

Produkty

12 000 000

Návštěvy

84 000 000 měsíčně

Cena

Žádné povinné měsíční poplatky

Provize

7 - 25%

Napojení

API, XML Feed

Lokalizace

Bulharská, Maďarská, Rumunská, pro prodejce také Anglicky

Zdroj dat: eMAG Marketplace

Proč vyzkoušet eMAG Marketplace?

Jak bylo zmíněno výše, eMAG je velký trh na území, které zahrnuje cca 35 milionů obyvatel. eMAG je v oblasti Rumunska a Bulharska (a také Maďarska, ale pro Maďarsko existují i jiné možnosti) suverénní jedničkou, která skýtá snadný přístup na jinak poměrně těžko přístupný kout světa, který je stále součástí Evropské Unie, se všemi jejími benefity.

eMAG Ads

Zvyšte návštěvnost svých produktů pomocí PPC kampaní a podpořte své prodeje.

Fullfilment

eMag se postará o vaše skladové zásoby, které pak bude odesílat zákazníkům.

Překlady zdarma

Nechte si přeložit popisky svých produktů do jazyku, který potřebujete.

Zákaznická podpora

Zákazníci budou mít spolehlivou podporu ve svém jazyce.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikaci eMag má nainstalováno přes 5 milionů zákazníků. Tu mohou využívat i prodejci ke správě obchodního účtu.

Důvěryhodnost

Na eMagu je přes 3.3 milionů recenzí od skutečných zákazníků, kteří pomáhají ostatním nakupujícím.

Často kladené dotazy (FAQ's)

I ten nejdokonalejší systém může vzbuzovat spousty otázek. Zodpovězme si ty nejčastější!

Další informace můžete najít také ve Slovníku pojmů.

Jak začít prodávat na eMAG?

Pro začátek bude potřeba si udělat registraci. Pro každou jazykovou mutaci je potřeba se zaregistrovat zvlášť, takže pokud např. máte prodejní účet na emag.hu, nemůžete prodávat zároveň i na emag.ro.

K registraci budete potřebovat klasické dokumenty jako výpis z obchodního rejstříku, výpis z obchodního rejstříku apod. a také mezinárodní účet v podporované měně. Takže v EUR nebo RON pro Rumunsko, v EUR nebo HUF pro Maďarsko a paralelně v BGN pro Bulharsko.

Potřebuji k prodeji na eMAG EAN kódy?

Ano, k prodeji na eMAG potřebuje originální EAN kódy, protože eMAG, podobně jako třeba Amazon, ukládá produkty do interního katalogu. Výhodou tohoto systému je, že pro produkty, které už v eMAG jsou, nemusíte řešit překlady, jelikož jejich produktová karta už je vyplněna. Vy si jen nastavíte konkurenceschopnou cenu.

Jak často vyplácí eMAG tržby?

eMAG vyplácí tržby 2x za kalendářní měsíc, vždy 3. a 18. dne, případně v nejbližší následující pracovní den. V těchto penězích jsou všechny objednávky, které zákazníci zaplatili kartou. Pokud někdo platí bankovním převodem, peníze jdou rovnou k vám.

Jak mohu propagovat své produkty?

Díky službě eMag ads máte příležitost zviditelnit své produkty. Platíte za prokliknutí na produkt nebo se můžete zviditelnit v celé kategorii oproti ostatním produktům. Stačí si dobít kredit a můžete zlepšit viditelnost vašich produktů i jejich prodejnost.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow