Alza Trade

marketplaces_alza-trade_1920x1080

Alzu zná každý. To je samo o sobě jasným důkazem silných marketingových nástrojů, které jsou při propagaci zboží vždy vítané. Pokud chcete rozšířit povědomí o své značce a oslovit nové zákazníky napříč Českou republikou, připojení na Alza Trade vám dovolí čerpat z bohatých zkušeností největšího českého e-shopu. A to nejen v marketingu, ale i v designu, různých technických řešeních, komunikaci se zákazníky nebo v promyšlené logistice.

Přestože Alza Trade existuje teprve druhým rokem, už teď má přes tisíc aktivních partnerů. Jen za rok 2022 zvýšila svůj obrat o 85 %, přičemž nejúspěšnější byly kategorie notebooku, auto-moto a knih. Nárůst zaznamenal také v oblasti sportu, hobby a domácích potřeb. Prodejcům navíc umožňuje optimalizovat prodeje v závislosti na velikosti jejich podnikání nebo nabízet služby ve formě poukazů.

Základní informace o marketplace
Proč prodávat na Alza Trade

Základní informace o Alza Trade

Kde

Česko

Co

Vše na co si vzpomenete

Prodejci

1 000

Produkty

350 000

Návštěvy

15 000 000 měsíčně

Cena

žádný měsíční poplatek

Provize

7 - 35%

Napojení

API, XLS

Lokalizace

Česká

Zdroj dat: Alza Trade

Proč vyzkoušet Alza Trade?

Alza má nejlepší marketing v ČR a pokud jim svěříte své produkty, určitě je budou umět rychle prodat. Partneři, kteří už na Alze prodávají hlásí průměrné zvýšení obratu o 28%.

Známost

Všichni ví, co je Alza a spousta z nás tam nakupuje také.

Na velikosti nezáleží

Na Alze může prodávat e-shop jakékoliv velikosti a rozšíříte tak povědomí o své značce.

Důvěrihodnost

Alza je lovebrand a jako takový se těší vysoké důvěře svých zákazníků, který se přenese i na vaše produkty.

Žádné měsíční poplatky

na Alze zaplatíte provizi opravdu jen z toho, co skutečně prodáte.

Logistická síť

Využijte velkou síť poboček a doručuje objednávky zákazníkům pomocí Alza dopravy.

Marketing

Alzu denně navštíví přes 500 tisíc lidí a markeťáci neustále vymýšlí, jak to číslo navyšovat. Mohou propagovat i vaše produkty v online i offline kampaních.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow