Integrace

Po registraci na marketplace přichází na řadu nahrávání produktů do jeho systému, nastavování způsobu a ceny za dopravu, případně pravidel pro reklamaci a vrácení zboží. Celý tento proces se v e-commerce označuje pojmem integrace a za hotový ho můžete považovat ve chvíli, kdy jsou vaše produkty na marketplace vidět a zákazníci je můžou koupit.

Složitost integrace závisí na vybraném typu napojení (například API nebo XML Feed), počtu produktů, pravidlech daného marketplace a v neposlední řadě také na kvalitě vašich produktových dat. Integrace může trvat několik desítek minut (v případě, že přeprodáváte zboží, které daný marketplace pozná dle EAN kódu), nebo několik týdnů (pokud se celý listing provádí manuálně).

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow