Listing produktů

Po úspěšné registraci a dokončení onboardingu na prodejce čeká obvykle trochu zdlouhavý proces –⁠ listing. Jak už z názvu vyplývá, jedná se o zalistování (nahrávání) produktů na vybraný marketplace za účelem jejich prodeje. Rychlost listingu se odvíjí od zvoleného řešení. Nejrychlejší variantou je přímé API napojení, dále pak využití XML feedu. Časově nejnáročnější je pak manuální napojení, kdy si vše zaklikáte ručně v administraci marketplace.

Způsob zpracování zároveň do velké míry určuje, zda budete na tržišti úspěšní. Během nahrávání produktů je proto dobré zaměřit se na uvedení přesných a podrobných informací o produktu (product content), připojení kvalitních fotografií ve vysokém rozlišení, nastavení konkurenčních cen nebo výběr nejlepšího možného dopravce pro vaše zboží.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow