Onboarding na marketplace

Po registraci vás čeká ještě několik dalších kroků před zahájením prodeje –⁠ jedním z nich je i tzv. onboarding na marketplace.

Fáze onboardingu je především o seznámení klienta s prostředím marketplace, na kterém chce začít prodávat. Dozvíte se v něm, jaká jsou pravidla hry, co všechno musíte před prodejem zboží nastavit a jaké má daný marketplace požadavky na vaše produkty.

Po prvotním nastavení účtu onboarding plynule přechází v listing –⁠ samotné nahrávání produktů.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow