Marketplace

Marketplace je online platforma a současně obchodní model, který na jednom místě sdružuje zboží nebo služby jiných obchodníků a jejich e-shopů. Funguje na jednoduché bázi –⁠ snaží se propojit obchodníky se správnými zákazníky, a zvýšit tím jejich prodeje, zatímco zákazníkům nabízí co nejrozmanitější nabídku produktů a jistotu pohodlného, bezpečného a uživatelsky přívětivého nákupu.

Prodejci díky tomu mají k dispozici další místo, na kterém se můžou zviditelnit a kde můžou nabízet své produkty výměnou za provizi z prodejů, kterou obdrží majitel daného marketplace. Majitel online tržiště přitom obvykle nevlastní zásoby zboží, které jejich platforma prodává. Na rozdíl od majitelů e-shopů⁠ se soustředí hlavně na propagaci, zvýšení návštěvnosti a množství úspěšně prodaných produktů přes marketplace.

Více podrobností o tom, jak to celé funguje, najdete zde:

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.