XML feed

Feed je prostý textový soubor, který podle předem daných pravidel uchovává informace tak, aby se snadno a rychle daly zpracovat protistranou. V případě marketplaces nejčastěji slouží k listingu produktů. Formát XML feedu pravděpodobně většina prodejců už používá - ať už pro nahrání produktů na cenové srovnávače nebo k získání informací od svých dodavatelů.

Zkratka XML (Extensible Markup Language) označuje typ pravidel, která jsou v rámci feedu použita a reprezentována pomocí tzv. značek. Například prodejní cena 99 Kč bude uvedena mezi značkami <PRICE>99.00</PRICE>.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow