Cenový srovnávač

Cenový srovnávač, srovnávač zboží nebo zbožový vyhledávač jsou různé názvy pro webové služby, které porovnávají nabídky produktů a jejich cenu z různých e-shopů. V České republice jsou nejznámější Heureka.cz nebo Zboží.cz, do této kategorie ale spadají například také Google Nákupy.

Srovnávače lze považovat za předchůdce marketplaces, protože umožňují zákazníkům větší výběr zboží na jednom místě a e-shopům zase pomáhají zvýšit viditelnost značky a dostat nabídku zboží k většímu počtu zákazníků.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow