Heureka

Heureka je jeden z největších nákupních portálů a srovnávačů cen na českém internetu. Patří mezi 10 nejnavštěvovanějších webů v České republice měsíčně a nabízí široké spektrum funkcí. Zákazníci najdou na Heurece nákupní rádce a inspirační stránky. Heureka umožňuje porovnávání cen obchodů a srovnávání parametrů vybraných produktů skrze ověřené recenze e-shopů a produktů nebo poradnu. Celý nákupní proces je přitom možné uskutečnit přímo na Heureka.cz.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow