Memark Wiki

Vše, co potřebujete vědět o Memark Marketplace.

marketplaces_memark_1920x1080

Typ marketplace:

Krajiny:

Česko, Slovensko

Napojení:

XML Feed, API, Manuální

Cena:

0,- Kč měsíčně + 4 - 15% provize

Jaké jsou provize a poplatky?
Provize se pohybují mezi 4% až 15 % v závislosti na kategorii produktu a pouze u uskutečněných prodejů. Na Memarku se neplatí žádné poplatky za proklik zboží a vedení účtu je první půl roku zdarma. V rámci spolupráce s Memarkem po celou dobu platíte pouze provizi z prodaného zboží.
Potřebuji k prodeji na MeMarku EAN kódy?
EAN kódy nejsou potřeba, správa prodejů a listing nabídek je zde přizpůsobený i úplným začátečníkům.
Jak často vyplácí MeMark tržby?
Marketplace eMAG vyplácí tržby dvakrát za jeden kalendářní měsíc, a to vždy 3. a 18. dne, případně v nejbližší následující pracovní den. V těchto platbách jsou zahrnuté všechny objednávky, které zákazníci zaplatili kartou. Pokud někdo platí bankovním převodem, peníze putují rovnou na váš bankovní účet.
Jak funguje reklamace ze strany prodejce?
Reklamace řeší se zákazníkem prodejce přes platformu Memarku.
Jak často se tu vyplácí tržby prodejcům?
Memark vyplácí prodejcům tržby na měsíční bázi.
Existují nějaká omezení pro prodej zboží na Memarku?
Omezení jsou pouze legislativní, jinak je možné prodávat vše podle kategorií.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow