Horizontální marketplace

Horizontální model tržiště usiluje o co nejširší nabídku zboží napříč mnoha odvětvími na trhu. Funguje na principu one-stop shop, a tak se dostane k co nejširšímu publiku a mívá vysoký podíl na e-commerce trhu.

Obchody na jednom místě umožňují kupujícím nakoupit vše pod jednou střechou. Zákazníci díky nemusí přecházet na různé internetové stránky, aby si koupili různé kategorie výrobků, ale mohou si vše koupit na jednom místě. Existuje zde také menší riziko nedostatku poptávky na platformě.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow