eMAG Wiki

Vše, co potřebujete vědět o eMAG Marketplace.

marketplaces_emag_1920x1080

Typ marketplace:

Krajiny:

Rumunsko, Bulharsko, Maďarsko

Napojení:

Cena:

0,- Kč měsíčně, 7 - 25% provize dle kategorie

Jaké jsou provize a poplatky?
Provize se pohybují mezi 7 % až 25 % v závislosti na kategorii produktu, u nejpopulárnějších kategorií, jako je móda, zdraví a krása, hračky a děti nebo sport a aktivity se pohybuje okolo 20 %. Žádné další měsíční fixní náklady ani jiné skryté náklady eMAG od prodejců nepožaduje a zákaznickou podporu nabízí zdarma.
Potřebuji k prodeji na eMAG EAN kódy?
K prodeji na eMAG potřebuje originální EAN kódy, protože eMAG, podobně jako třeba Amazon ukládá produkty do interního katalogu. Výhodou tohoto systému je, že u produktů, které už v jeho katalogu jsou, pak nemusíte řešit překlady a můžete se tak už jen zaměřit na správné nastavení ceny vámi nabízeného zboží.
Jak často vyplácí eMAG tržby?
Marketplace eMAG vyplácí tržby dvakrát za jeden kalendářní měsíc, a to vždy 3. a 18. dne, případně v nejbližší následující pracovní den. V těchto platbách jsou zahrnuté všechny objednávky, které zákazníci zaplatili kartou. Pokud někdo platí bankovním převodem, peníze putují rovnou na váš bankovní účet.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow