Compari

Compari je jedním z nejnavštěvovanějších srovnávačů cen v Rumunsku a funguje jako online nákupní průvodce. Propaguje přitom pouze nabídky partnerských e-shopů. Sám produkty neprodává, takže si je uživatelé skrze něj objednávají přímo v e-shopech.

Podobně jako Heureka patřil nejprve do skupiny vyhledávačů zboží Naspers, a poté ho koupila investiční skupina Rockaway, pod kterou spadá také maďarský srovnávač Árukereső a bulharský Pazaruvaj. Compari se zaměřuje na usnadnění transakcí v rámci online nakupování a nabízí zboží různých kategorií včetně elektroniky, módy, domácích potřeb a dalších.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow