Árukereső

Největší a populární srovnávač zboží v Maďarsku. V roce 2021 přes něj inzerovalo víc než 3 900 eshopů a průměrná měsíční návštěvnost webu se dosahovala 12 milionů uživatelů. Podle průzkumu platformy Similar Web až 70 % příchodů pocházelo z organického vyhledávání, a tak se tento srovnávač stal oblíbeným místem, na kterém prodejci inzerují své produkty.

Árukereső funguje od roku 2004 a působí také v Rumunsku jako Compari nebo v Bulharsku pod názvem Pazaruvaj. Všechny tři platformy se v roce 2016 staly součástí Heureka Group.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow