Heureka Group

Mezinárodní společnost Heureka Group vznikla v roce 2019. Jejím cílem je pomáhat lidem nakupovat chytře a bez hranic a propojovat značky a e-shopy se zákazníky. Skupina proto chce vybudovat největší nákupní platformu, kterou nazývá Heureka Marketplace a která by působila napříč regionem střední a východní Evropy.

Jako sjednocená platforma by pak měla e-shopům usnadnit expanzi bez nutnosti lokalizace a se zjednodušením případných akvizic. Prodejcům už nyní nabízí důležitá data, analýzy a podporu v rozhodování o obchodování online.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow