Expanze

Expanze prostřednictvím marketplaces prodejcům přináší růst podnikání. Zahrnuje přístup k novým zákazníkům a větší dosah propagace vlastního zboží, a to jak na území, kde sídlí, tak za hranicemi. S marketplaces je přitom expanze do zahraničí daleko snazší, neboť jednotlivá tržiště často prodejcům nabízejí vlastní logistická řešení, možnost skladování a propracovanou infrastrukturu. Prodejci tak můžou díky zavedeným systémům ušetřit čas, úsilí i lidské zdroje a soustředit se na svou obchodní strategií a produkci.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow