Upgates

Česká e-commerce platforma pro pronájem e-shopu, kterou můžou využít jak drobní podnikatelé, tak i velké firmy. V Česku a na Slovensku patří Upgates mezi nejpoužívanější kompletně lokalizovaná řešení. Základem robustní e-shopové platformy je několik základních šablon, které si však může každá firma libovolně přizpůsobit na míru, dále multijazyčnost usnadňující expanzi do zahraničí a celkem 164 různých funkcí. Mezi ty patří například možnost mít více e-shopů v rámci jedné administrace, API napojení pro koncové zákazníky nebo editor kódu pro rozsáhlé úpravy grafiky.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow