Tracking number

V okamžiku kdy vytisknete štítek pro svého přepravce a předáte mu zákazníkovu objednávku, začíná hra o čas a o co nejrychlejší doručení. Aby si zákazník (a marketplace) mohli kontrolovat, že zásilka je na cestě, nic nebrání v jejím doručení a byla opravdu odeslána, nabízí dopravce možnost sledovat cestu zásilky (v angličtině se používá termín tracking).

Základním předpokladem pro sledování zásilky je znát její sledovací číslo, tedy tracking number chcete-li použít anglický termín.

Bez sledovacího čísla větší marketplace neumožní označit objednávku za odeslanou a je tak naprosto nezbytné v rámci vaší expedice umět tisknout štítky, případně toto přenechat např. na fulfillmentu.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.