Tracking number

V okamžiku, kdy prodejce vytiskne štítek pro svého přepravce a předá mu objednávku, začíná hra o čas a co nejrychlejší doručení. Aby si zákazník i marketplace mohli zkontrolovat, že zásilka je skutečně na cestě, nic nebrání v jejím doručení a byla opravdu odeslána, nabízí dopravce možnost sledovat cestu zásilky prostřednictvím trasovacího čísla.

Bez tohoto čísla větší neumožňují větší marketplaces označit objednávku za odeslanou, a je tak naprosto nezbytné v rámci expedice objednávek umět tisknout štítky, případně toto přenechat fulfillmentu.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow