Fulfillment

Fulfillment označuje proces přijímání, zpracování a doručování objednávek. Zahrnuje všechny činnosti spojené se zajištěním včasného a efektivního vychystání, zabalení a odeslání výrobků zákazníkům. Obvykle zahrnuje správu zásob, zpracování objednávek, balení, expedici a vyřizování vrácení nebo výměny zboží.

V kontextu e-commerce hraje fulfillment klíčovou roli u pozitivní zákaznické zkušenosti. Pomáhá naplnit očekávání zákazníků, minimalizovat zpoždění při přepravě, snížit chybovost. Prodejci se v případě marketplaces často můžou rozhodnout, zda budou realizaci objednávek řešit vlastními silami, nebo ji zadají externím poskytovatelům realizace, a to v závislosti na svých konkrétních potřebách a zdrojích.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow