Fulfillment

Služba, která vyřeší vaše starosti se skladováním. Fulfillment je souhrnným názvem pro kombinaci činností, na jejichž začátku je prázdné skladové místo, na které dorazí váš produkt, a na konci zákazník, který obdržel úhledně zabalenou krabici s objednaným zbožím.

Pokud používáte kvalitní fulfillmentovou službu, nemusíte zpravidla řešit naskladňování zboží, štítkování, skladování, expedici zásilek a zpracování vratek či reklamací. Z tohoto výčtu činností, které by měl běžný fulfillment zvládat, vyplývá, že se jedná o velmi komplexní činnost, a výběr správného poskytovatele by měl být důkladný.

S fulfillmentem tedy nemusíte řešit skladování, picking objednávek a odesílání zboží pomocí přepravců. Navíc není nutné fulfillment využívat zcela –⁠ můžete ho například použít jen pro odesílání zboží za hranice, kdy by poskytovatel fulfillmentu měl vzhledem k objemu nabízet výhodnější cenu za dopravu. Kromě toho samozřejmě řeší i personální náklady na vaší straně.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.