NoAPI označuje přístup k vývoji softwaru, kdy se systémy nebo aplikace navrhují a implementují bez použití tradičních rozhraní pro programování aplikací (API) pro integraci nebo komunikaci. Namísto používání předdefinovaných rozhraní API podporuje NoAPI flexibilnější a oddělenou architekturu, ve které systémy pro interakci s externími službami nebo získávání informací využívají alternativní metody, jako je web scraping, extrakce dat nebo přímý přístup k databázi.

Tento přístup umožňuje vývojářům obejít restrikce nebo omezení daná konkrétními rozhraními API a umožňuje přizpůsobivější a adaptabilnější řešení. Díky zavedení principů NoAPI mají vývojáři větší volnost při integraci s různými systémy a zdroji, což usnadňuje bezproblémovou výměnu dat a umožňuje vznik inovativních aplikací, které by při použití tradičních přístupů založených na API nemusely být možné.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow