Heureka XML Feed

Heureka má samostatné nastavení pro XML feedy. A to proto, že má pro produktový feed své specifické požadavky. Kvůli tomu je na rozdíl od nesystémových XML feedů generován systémově. Systémový feed Heureky zároveň nelze vygenerovat v jiné měně než té, kterou má e-shop nastavenou jako výchozí.

Když chce prodejce propsat do Heureky podrobné informace o dostupnosti zboží v e-shopu i na jednotlivých kamenných pobočkách, může je předávat prostřednictvím samostatného XML souboru. Tento soubor se automaticky generuje ze stránek Heureky, a proto je jeho vytvoření či úpravu nutné konzultovat s webmasterem. XML soubor s informacemi o dostupnosti se stahuje každých deset minut a musí tak vždy obsahovat aktuální a pravdivé údaje.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow