Heureka Ads

Heureka Ads je reklamní nástroj určený prodejcům, kteří s ním můžou efektivněji propagovat a zvyšovat viditelnost svých produktů. Můžou tak ovlivnit, zda se jejich zboží objeví na předních příčkách výpisu v dané kategorii, přiřadit k nim graficky znázorněné ikonky jako HIT, NOVINKA nebo AKCE a zlepšit konverzní poměr v rámci míry prokliku k produktu. Vybraný produkt také můžou dostat přímo na hlavní stránku webové stránky Heureka.cz.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow