Alza Marketplace

Společnost Alza spustila svůj marketplace v roce 2021, kdy vznikl program pro partnerský prodej. Prodejcům tak nabízí možnost prodávat svůj sortiment přes e-shop a oslovit víc než 5 milionů zákazníků. Jako jedna z prvních českých e-commerce společností tak nabídla českým obchodníkům model marketplace, kdy můžou české e-shopy využívat dopravní infrastrukturu s pobočkami a AlzaBoxy po celé ČR i v zahraničí nebo nonstop zákaznickou a IT podporu.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow