Alza.cz je internetový obchod, jehož počátky se datují až do roku 1994. O čtyři roky později vznikly první webové stránky s názvem Alzasoft.cz a první kamenná prodejna. V roce 2000 pak vznikl elektronický obchod propojený s webovými stránkami, který se postupně rozrůstal až do roku 2006, kdy firma prošla rebrandingem, přejmenovala se na Alzu.cz a získala svého proslulého maskota – mimozemšťana Alzáka.

Dnes Alza.cz působí v v České republice, na Slovensku, v Rakousku nebo v Maďarsku a dále expanduje. Patří k největším českým online platformám se spotřební elektronikou, nabízí však širokou škálu zboží také v segmentech hračky, sport, hobby, media a zábava, parfémy, hodinky a drogerie. Společnost neustále investuje do technologických inovací, rozšiřování sortimentu a čím dál propracovanější logistiky.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow