A+ content

Amazon marketplace umožňuje prodejcům zvýšit konverzní poměr a prodej produktů skrze tzv. obsah A+. Díky němu můžou prodejci průběžně vylepšovat popisy jednotlivých produktů, přidávat k nim videa a fotky ve vysokém rozlišení, srovnávací tabulky a další informace, které zákazníky můžou přesvědčit ke koupi zboží. Zároveň tak získávají šanci odlišit se od konkurence.

Obsah A+ můžou využívat pouze prodejci, které Amazon schválil v rámci programu Amazon Brand Registry. Ten zároveň prodejcům slouží jako podpora při budování silné a důvěryhodné značky. Kromě toho lze obsah A+ využívat při využívání specifických programů Amazon Launchpad a Amazon Exclusives.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow