Zalando

Zalando je významná evropská e-commerce platforma, která se specializuje na módní a lifestylové produkty. Působí jako online prodejce i jako marketplace. Tržiště společnosti Zalando umožňuje prodejcům třetích stran nabízet a prodávat své výrobky vedle vlastních zásob společnosti Zalando. Poskytuje jim přístup k velké zákaznické základně a nabízí různé služby, včetně vyřizování objednávek a zákaznické podpory. Jako tržiště nabízí Zalando širokou škálu módních výrobků, obuvi, doplňků a kosmetických produktů od mnoha značek, a poskytuje tak zákazníkům rozmanité a pohodlné nakupování.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow