Webhook

Webhook je technologie používaná v oblasti e-commerce, která umožňuje automatické propojení mezi různými aplikacemi a systémy. Webhook je skript nebo program, který se spouští na serveru a automaticky se aktivuje v případě určitých událostí nebo změn v datech.

Na marketplaces se webhook používá k automatickému propojení e-shopu s platformou marketplace, aby se zajistilo, že informace o produktech a objednávkách jsou vždy aktuální. Webhooky umožňují snadné a efektivní propojení mezi různými systémy a aplikacemi a také zrychlují a zjednodušují práci s daty.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow