Sortovací logika

Logika třídění označuje algoritmus nebo pravidla používaná k uspořádání a upřednostnění objednávek nebo produktů pro zpracování a plnění. Určuje tak pořadí, v jakém se objednávky nebo produkty zpracovávají a připravují k expedici nebo dodání.

Logika třídění bývá součástí backendových systémů a bere přitom v úvahu různé faktory, jako je dostupnost produktu, umístění zásob, preference přepravy, rychlost dodání a jakákoliv specifická obchodní pravidla nebo požadavky stanovené tržištěm nebo prodejcem.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow