SaaS Platforma

Platforma SaaS, zkratka pro platformu Software-as-a-Service, je model poskytování softwaru v cloudu, kdy jsou aplikace poskytovány uživatelům prostřednictvím internetu na základě předplatného.

Marketplaces často využívají SaaS platformu jako základní technologickou infrastrukturu, která zajišťuje chod samotného tržiště. SaaS dokáže nabídnout různé funkce a vlastnosti, jako je správa uživatelů, správa katalogu produktů, zpracování plateb, plnění objednávek a zákaznická podpora. Aby však bylo řešení co nejefektivnější, měla by umožňovat zefektivnění nástupu do aplikace, automatizaci back-endových procesů, jako je fakturace, a okamžité poskytování cloudových řešení.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow