Prémiové marketplace

Prémiové tržiště se zaměřuje na nabídku vysoce kvalitních produktů, unikátní sortiment, výjimečný zákaznický servis a lepší zážitek z nakupování. Tyto marketplaces obvykle pečlivě sestavují nabídku a hlídají si, aby dostupné produkty splňovaly stanovené standardy kvality, designu nebo řemeslného zpracování. Prémiová marketplaces se často zaměřují na niche zboží nebo specializovaný segment trhu a přitahují zákazníky, kteří oceňují exkluzivitu, luxus nebo prémiové značky.

Příkladem může být Farfetch, tržiště s luxusní módou, které spolupracuje se špičkovými butiky a luxusními značkami po celém světě a nabízí kurátorské kolekce značkového oblečení, doplňků a obuvi, nebo Houzz, prémiový marketplaces pro domácí kutily a interiérový design.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow