Picking objednávek

Pickování zboží znamená vychystání zboží ze skladu. Zahrnuje to vyhledání produktů uvedených v objednávce a jejich přípravu k zabalení a odeslání. Zaměstnanci skladu nebo automatizované systémy (například v Amazonu) postupují podle pokynů k vyhledání příslušných výrobků v rámci skladových prostor. K tomu se často používají snímače čárových kódů nebo jiné sledovací systémy, které identifikují správné položky a množství.

Proces vychystávání objednávek je klíčový pro zajištění přesného plnění objednávek a minimalizaci chyb. Vyžaduje efektivní organizaci zásob, přehledné označování a systematické strategie pro vychystávání pro optimalizaci produktivity. Jakmile jsou položky vychystané, obvykle se přesunou do balicího prostoru, kde se připraví k expedici, včetně zabalení, označení a doplnění potřebné dokumentace.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow