Marketplace P2P (peer-to-peer) je online platforma, která propojuje jednotlivce nebo podniky přímo mezi sebou za účelem nákupu a prodeje zboží nebo služeb. Na P2P tržišti funguje online platforma jako prostředník, který umožňuje transakce mezi nakupujícími a prodávajícími, ale obvykle vyměňované produkty nebo služby nevlastní. Příkladem může být eBay nebo Etsy či české Aukro, kde můžou jednotlivci nebo malé podniky prodávat zboží přímo zákazníkům. Na stejném principu pak fungují i další služby jako třeba AirBnB, Uber nebo Upwork.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow