Knowledge base

V kontextu marketplaces představuje knowledge base centralizované úložiště nebo databázi informací a zdrojů, které poskytují pokyny, podporu a instrukce prodejcům a uživatelům platformy. Slouží jako komplexní zdroj znalostí a referenčních materiálů pro pochopení ekosystému online tržiště.

Knowledge base tak obvykle zahrnuje širokou škálu materiálů, jako jsou často kladené otázky (FAQ), návody, průvodci krok za krokem, videonávody, dokumenty o zásadách, zdroje pro prodejce a informace o řešení problémů. Jejím cílem je posílit postavení prodejců tím, že je vybaví potřebnými informacemi a zdroji, aby se mohli efektivně pohybovat na tržišti a maximalizovat své prodeje.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow