Idealo je nejpoužívanější srovnávač zboží v Německu a jedna z největších prodejních platforem v Evropě. Ročně ho navštíví okolo 18 milionů uživatelů, kteří sem míří se záměrem najít zboží v nejlepším poměru cena-výkon.

Stránky idealo ke srovnávání zboží využívají kombinaci screen scrapingu webových stránek prodejců a souborů CSV dodaných samotnými prodejci. Vytváří tak jedinečnou databázi nabídek produktů, které filtrují skuteční uživatelé. Ceny produktů následně porovnává s na míru vytvořenou backendovou databází produktů pomocí automatického systému.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow