Heureka Insights

Heureka umožňuje prodejcům zmapovat trh e-commerce do detailu a získat datové přehledy, pomocí kterých zjistíte, jaká je reálná poptávka po daném typu zboží na trhu. Díky tomu mají prodejci přehled, které značky jsou v dané kategorii nejžádanější, můžou porovnat získané informace s interními daty, posilovat svou značku, zjistit, které fráze patří na Heurece mezi ty nejvyhledávanější a čerpat z mnoha dalších insightů, se kterými lze snáze získat náskok před konkurencí.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow