Google Nákupy

Google Nákupy označují typ Google Ads kampaně, která umožňuje zobrazovat na stránkách platformy Google reklamy na konkrétní produkty včetně jejich ceny, fotografie a krátkého popisu. Tyto reklamy jsou určené pouze pro e-shopy, kterým často pomáhá zvyšovat prodeje.

Na rozdíl od jiných Google Ads reklam, které vytváří sám uživatel, tvoří Google reklamy v kampani Nákupy automaticky, a to pouze na základě informací z feedu. Proto je důležité, aby prodejci měli v pořádku svůj XML feed, který obsahuje všechny povinné a pokud možno i doplňující informace.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow