eMAG Marketplace

Největší marketplace na území Rumunska, Bulharska a Maďarska. Jeho mobilní aplikaci aktivně používá přes 4,5 milionů zákazníků a eMAG tak pokrývá rychle rostoucí trh s online nakupováním v tomto regionu.

Podobně jako jiné marketplaces funguje jako komplexní platforma, kde prodejci nabízejí a prodávají své produkty, zatímco kupující můžou prozkoumat širokou škálu kategorií produktů. eMAG nabízí konkurenceschopné ceny a zajišťuje zákazníkům pohodlné nakupování. Díky své silné pozici na trhu a rozsáhlé nabídce produktů je zejména v Rumunsku velmi oblíbený.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow