Společnost eMAG byla založena v roce 2001 a dnes patří mezi nejhodnotnější rumunské značky. Její webové stránky měsíčně navštíví více než 40 milionů evropských uživatelů a své zboží zde nabízí téměř 30 tisíc partnerských prodejců.

Jde tak o jednu z největších platforem pro elektronické obchodování v regionu, která nabízí širokou škálu produktů v různých kategoriích, jako je elektronika, móda, domácí spotřebiče, krása a další. V současnosti kromě Rumunska eMAG působí také v Polsku, Maďarsku a Bulharsku.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow