Dead stock

Dead stock označuje zásoby položek, které jsou neprodejné. Jejich součástí může být například poškozené nebo zastaralé zboží. Ke vzniku tzv. mrtvých zásob může dojít z různých důvodů, včetně nepřesné předpovědi poptávky, změn tržních trendů, špatného řízení zásob nebo zavedení nových modelů či verzí výrobků.

Jedná se o běžný problém, kterému čelí prodejci v e-commerce, protože vzhledem k širokému dosahu a globální povaze online tržišť je nezbytné řídit zásoby s vysokou přesností a dbát na pravidelné monitorování, předpovídání poptávky, účinné cenové strategie a včasné propagační akce.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow