Ceneo je známý srovnávač cen na polském trhu. Vznikl v roce 2005 a dnes umožňuje e-shopům prezentovat svou nabídku milionům potenciálních zákazníků. A zákazníkům naopak pomáhá najít zboží za nejnižší cenu. V roce 2020 ze studie na téma E-commerce v Polsku vyplynulo, že až 10 % respondentů označilo Ceneo jako místo, které je napadne jako první v kontextu s nakupováním online. Jeho hlavní konkurenci Allegro přitom v téže studii zmínilo až 86 % respondentů. Přesto má Ceneo v Polsku značný dosah.

Ceneo nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, se kterým můžou nakupující jednoduše porovnávat ceny, číst recenze produktů a podle toho se rozhodovat o koupi. Prodejci zase mohou skrze Ceneo těžit z dobré reputace platformy. Ceneo nabízí také různé typy inzerce, se kterými můžou propagovat své produkty a zvýšit jejich viditelnost v rámci tržiště.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow