Cancellation rate

Cancellation rate neboli míra stornovosti je dlouhodobě sledované procento zrušených objednávek ve vztahu k celkovému počtu objednávek. Ke zrušení objednávky přitom na marketplaces nejčastěji dochází v důsledku nesprávně nastavených údajů, jako je skladová dostupnost a cena nebo špatné recenze od zákazníků. To má posléze dopad také na marketplace, který produkty na svých stránkách vystavuje, a proto většina společností u prodejců míru stornovosti sleduje, aby se negativní hodnocení neodrazilo i na reputaci samotného tržiště.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow