Black Friday

Black Friday neboli Černý pátek dnes obchodníci nazývají svátkem nakupování. Původně šlo o americkou akci, která se už od 60. let 20. století pravidelně pořádala na konci listopadu a během níž obchody nabízely zboží s velkými slevami.

V posledních letech se Black Friday etabloval jako pravidelná každoroční akce, která se pořádá každý čtvrtý pátek v listopadu. Řada obchodníků ale se slevovými akcemi začíná i dříve, a tak v tomto období prodejci čelí tlaku nízkých cen. V České republice se k akci jako jedna z prvních společností připojila například Alza.cz.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow