Allegro

Synonymem pro nakupování online je u našich polských sousedů Allegro. Na této populární nákupní platformě nabízí své zboží přes 135 tisíc obchodníků. Každý měsíc platformu navštíví přes 22 milionů zákazníků, což odpovídá téměř 80 % všech internetových uživatelů v Polsku. Ti si na Allegru můžou vybrat z více než 250 milionů produktů a využít rychlé a bezplatné doručení s programem Allegro Smart!, vlastní platební metodu Allegro Pay nebo širokou síť 50 tisíc odběrných míst v Polsku.

V dubnu 2022 společnost dokončila akvizici Mall Group, CZC a WE|DO, čímž došlo k výraznému posílení mezinárodní expanze této e-commerce skupiny. Prodejci, kteří se rozhodnou zalistovat své produkty na Allegru, díky tomu mají dnes možnost nabízet své zboží desítkám milionů spotřebitelů napříč Evropou a čerpat přitom ze zázemí společnosti, která v e-commerce působí už přes 22 let a těší se vysoké důvěře svých uživatelů.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow