WMS systém

Warehouse Management System (WMS) je softwarový systém používaný v oblasti e-commerce a logistiky k řízení a správě skladů a dodavatelských řetězců. Poskytuje nástroje pro plánování a optimalizaci skladových prostor, sledování a řízení zásob, přijímání a vydávání produktů, kontrolu kvality a další činnosti související se skladováním a distribucí. WMS je důležitý pro zajištění efektivního a přesného řízení skladů a dodavatelských řetězců a pro zlepšení dodacích procesů a zákaznického zážitku.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow