Supply delay

Supply delay je termín používaný v oblasti e-commerce, který označuje odklad dodávky produktů nebo služeb z důvodu nedostatku zásob nebo jiných logistických překážek. Může mít řadu příčin, jako je například nedostatek surovin nebo komponent, zpoždění v dodávce, problémy s výrobou, nebo dokonce přírodní katastrofy či pandemie.

Supply delay může mít negativní dopad na podnikání, protože snižuje dostupnost produktů pro zákazníky a způsobuje zpoždění při dodávkách a platbách. Proto je důležité pečlivě sledovat a řídit dodavatelské řetězce a minimalizovat riziko, že k němu dojde.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow