Zkratkou SPA (Sponsored Paid Ads) označuje Kaufland reklamu na sponzorovaných produktech. Je to nástroj, pomocí kterého můžou prodejci zvýšit viditelnost svého zboží na globálním tržišti Kaufland.

Jeho hlavní výhodou je pozitivní dlouhodobý efekt na zvýšení prodejů a možnost mít náklady plně pod kontrolou. Každý prodejce si totiž může sám nadefinovat své nabídky a rozpočet kampaně. Kampaň lze přitom automatizovat a zároveň je možné ji průběžně optimalizovat.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow