Shopify

Shopify je kanadská e-commerce platforma se sídlem v Ottawě v Ontariu. Jde o platformu, která umožňuje podnikatelům vytvářet a provozovat vlastní e-shopy. Poskytuje řadu nástrojů a funkcí, se kterými lze spravovat produkty a zásoby, zpracovávat platby, sledovat objednávky a přizpůsobovat design internetových obchodů. Shopify zjednodušuje tvorbu webových stránek e-shopu, protože nabízí uživatelsky přívětivé šablony, bezpečnou a spolehlivou infrastrukturu a integrované nástroje pro marketing a analytiku.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow